Jiný než mainstreamový názor

31. LEDNA (ÚTERÝ) 2023 OD 18:30 Přednáška s generálem Andorem Šándorem.

Mít jiný názor (než říká hlavní proud) může znamenat, že budete označeni za dezinformátora. A co teprve, když jiný názor někdo přednáší veřejně. Má právo v dnešní společnosti takový člověk na omyl, chybu? Nebo ji generálové po bitvě nikdy neodpouštějí? A co když ten jiný názor je pravdivý? A co když mají pravdu kritici? Je lepší cenzura nebo názorové střetávání a tříbení pravdy? Na přednášku jsme proto pozvali hosta, který takové emoce u části společnosti vyvolává. Některé jeho názory jsou považovány za kontroverzní, přesto je oblíbeným hostem přednášek, diskusí i televizních pořadů. Myslíme si, že cenzura není nejen dobrým řešením, ale je přímo zakázaná.

Respektovaný generál Šándor je znám široké veřejnosti jako bezpečnostní analytik, expert i poradce a bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby.

Jiní jej znají jako autora několika knih. Tak například: “Jak přežít nejen teroristický útok”, “Čeká nás pohroma” nebo “Planeta Země – kruté místo k žití”.

Je také znám hrou na bicí nástroje. Neztratil se ani v roli poradce při natáčení seriálu Kriminálka Staré Město II.

A my jsme si jej pozvali na přednášku, která bude hlavně zaměřena na bezpečnostní situaci u nás, v Evropě a válku na Ukrajině. Určitě bude prostor se i zeptat na skončené volby prezidenta a jiné věci. Pan generál je ale znám tím, že zeptat se můžete na cokoliv, odpoví však jen na to, co bude chtít.

Vzdělání:
Vysoká vojenská škola pozemního vojska ve Vyškově (1976–1980)
NATO Defense College (1999–2000),
Doba služby: 1980–2002
Hodnost: brigádní generál

ABC ֍    PŘEDPRODEJ A PRODEJ VSTUPENEK    ֍ ABC

Nečíslovaná místa k sezení. Kdo dřív chodí, ten líp sedí…

Členové a registrovaní příznivci Spolku OKO mají vstup zdarma.

Předprodej v Újezdě nad Lesy (Praha 21)

Cena vstupenky: 200,- Kč

Kamenné obchody

oblast Blatova: Romantika, Račiněveská 2444, 776 659 653

oblast centra: Knihkupectví Nad Lesy, Staroújezdská 45, 777 774 117

oblast Rohožníku: Chovatelské potřeby, Malešovská 1652, 608 982 295

Předprodej bude:

• zahájen 7. ledna 2023 (tiskárna se stěhuje)
  • ukončen v úterý 31. 1. 2023 odpoledne

Prodej před divadelním sálem

Cena vstupenky: 300,- Kč

Prodej bude:

• zahájen ve středu 31. 1. 2023 v 18:00 (otevření vstupu do sálu)
  • ukončen ve středu 31. 1. 2023 v 18:30 (budova bude uzavřena)

On-line přes smsticket

Cena vstupenky: 230,- Kč + poplatky

Předprodej bude:

• zahájen v pondělí 12. 12. 2022
  • ukončen v úterý 31. 1. 2023 (tento předprodej bude ukončen v 17:30 hodin)

Poznámka: Minimální cena vstupenky s nejnižším poplatkem je vyšší o 10,- Kč, maximální cena je dle volby zasílání SMS a druhu platby.

Pohodlný a jednoduchý nákup vstupenky

▼       ▼      ▼     ▼    ▼   ▼  ▼ ▼ ▼  ▼   ▼    ▼     ▼       ▼       ▼

Chcete být pravidelně (obvykle 1x  za měsíc) informováni o našich akcích?
Stačí se stát (registrovaným) divákem a mít mail. Více najdete zde.

KDE NAJDETE DIVADELNÍ SÁL?

Divadelní sál při Masarykově ZŠ se nachází v budově I. stupně, vchod je ale z boku budovy (od lesa) z Čentické ulice. Přímo před školou je autobusová zastávka Hulická, asi 100 m dál je zastávka Újezd nL.

Můžete také přijet z centra Prahy vlakem z Hl. nádraží, z Masarykova nádraží či z Prahy  – Libně do zastávky Praha – Klánovice a pak jít cca 15 minut pěšky nebo jet jednu stanici některým z autobusů. Z opačné strany vlaky jezdí ze směru Úvaly, Český Brod.

Adresa: Staroklánovická 230, Praha 9, Újezd nad Lesy
Navigace: Zadejte si ulici Čentická 2442