Sponzoring

/ 2015 – doposud /

Mezi sponzoring řadíme všechny formy finanční i nefinanční podpory. Děkujeme za ni všem a rádi poznáme další menší i strategické sponzory. Bez vaší podpory se například kultura dělat dlouhodobě nedá. Pomohou nám dary, granty, dotace, může jít o pronájem něčeho zdarma, affiliate programy atd. Na této stránce budou postupně uváděni sponzoři (pokud si nebudou přát zůstat v anonymitě) a také návody, jak nás můžete podpořit. Nejnákladnější je projekt “Hvězdy v Újezdě”. Jeho forma podpory a co naopak za ni dostanete od nás je na osobní jednání. Kontaktujte nás. Podpořit nás ale můžete třeba obyčejným (anonymním) nákupem věcí na e-shopu u kterého občas či běžně nakupujete. A přitom nezaplatíte ani korunu navíc.

ROZDÍLY MEZI ZPŮSOBY NÁKUPŮ

Přes “givt” nejdříve na jeho webové stránce vyberete e-shop (třeba MALL, Sconto, Avast, Tescoma, BAMBULE, Country Life, Spokojený pes, Teta, Dr. MAX, Benu, Asko, Feedo, Albatros atd.), u kterého budete nakupovat a organizaci (třeba Spolek OKO), jejíž činnost chcete podpořit. Tento krok lze ale zjednodušit snadným nainstalováním “Pomocníka” do prohlížeče. Ten se pak sám (vpravo dole) zobrazí s výzvou, zda a koho chcete podpořit nákupem, jakmile se začnete pohybovat na stránce partnerského e-shopu. Vyberete a dál nakupujete jako obvykle.

U jiných firem (Heureka, Alza atd.) jdete přímo k vybranému výrobku na reklamním baneru na našem webu. Zda a jak funguje překliknutí na jiný výrobek zatím nemáme na 100 % prověřeno. Zatím se nám zdá, že u Heuréky funguje i překliknutí, u Alzy nikoliv.

Důležité je, že cena nákupu se vám ani v jednom případě nezvýší a my máme další prostředky na činnost spolku. Děkujeme.

givt

Jejich projekt je zaměřen na podporu neziskovek a vybíráte si z více jak 2 000 e-shopů.

Alza

Jednička na trhu v online nakupování. Víc není třeba dodávat.

Heureka

Zboží můžete vyhledat přes nás:

Porovnejte ceny, srovnejte produkty a podpořte naše projekty nákupem na Heurece přes některý z odkazů na našem webu

Instruktážní videagift

Takhle zahájíte nákup. Je to opravdu snadné a rychlé. Však také i instruktážní video trvá jen 39 vteřin.

Když si přidáte pomocníka do prohlížeče, nezapomenete na nás. I toto instruktážní video je krátké (něco přes minutu).

Jak vidíte, podpořit nás je snadné a nezaplatíte ani korunu navíc. A zde je odkaz na stránky společnosti givt.cz.