PÁR UKÁZEK,

jak a co píšeme. Za spolek píše logicky většinu článků předseda spolku, ale není to pravidlem. Také cenzura ve zpravodaji již není.

Spolek Oko není jenom
Magazín Oko!

Od koncertů, přednášek, vycházek a magazínu až ke sbírce, občanským pilířům i brigádám.
Se vším máme zkušenost.
Máme hmatatelné výsledky naší spolkové činnosti, ale nejsme profesionální agentura či podnikatelský subjekt.
Níže se můžete podívat na celkový přehled počtu našich akcí.

16

Magazínů Oko

15

Přednášek a seminářů

13

Různých akcí

9 (10)

Hvězd v Újezdě

8

Brigád

Jak s námi spolupracovat:

Staňte se příznivcem, nikoliv členem spolku

Zaujala vás některá z našich činností? Máte nápad na zlepšení nebo se chcete jen připojit ke konkrétní akci? Pak je pro vás ideální statut příznivce. Půjdete s námi třeba jen na úklid lesa nebo pomůžete s organizací koncertu a my vás na oplátku neopomeneme upozornit na naše chystané akce i slevy pro příznivce. Budete se moci účastnit našich schůzek a dokonce i hlasovat o některých bodech dalšího směřování a činnosti spolku. Možná máme stejné nápady, avšak samostaně je nejsme schopni realizovat…

Staňte se členem, nikoliv jen příznivcem spolku

Členství ve spolku je spojeno s odpovědností a hlasovacím právem na členských schůzích atd. Člen může přímo promlouvat do činnosti spolku a dle jeho stanov navrhovat změny. Je třeba ale uvést, že spolek jsme budovali několik let, nyní se vydává na novou éru, stabilizuje spoustu věcí a snaží se překonat spoušť z doby “kovidí”. Má své cíle a členství proto musí předcházet statut příznivce. A jen na radě spolku je, kdy schválí žádost o členství. Jednou však přijde čas, kdy budeme chtít spolek předat těm, kteří budou v jeho činnosti pokračovat.