Přednáška o vzdělávání III.

Další přednáškou spolek upozornil na nesvobodné vzdělávání dětí a proto si pozval tentokrát pana Martina Urzu ze Svobody Učení. Můžete i zhlédnout záznam z přednášky “Svobody učení”, kterou v Újezdě nad Lesy uspořádal Spolek OKO. S ohledem na ne úplně povedený zvukový záznam (naštěstí vyjma přednášejícího) je záznam rozdělen do dvou částí. V první je neplánované úvodní slovo P. Duchka, ve které se ale podařilo zvuk zesílit. Ve druhé přednáší slyšitelně Martin Urza, ale dotazy z publika se příliš zesílit nepodařilo. Někdy jsou tedy slyšet méně a musíte si v danou chvíli zvuk zesílit ručně. Na záznamu není také bohužel vidět nic z promítání. První videozáznam se holt úplně nepovedl. Příští už snad bude lepší.

Pozvánka na přednášku

letak_treti_prednaska_skolstvi